Reborn
Tralala!
Jó pár évig nem nyúltam a bloghoz. Az eredeti domaint sem hosszabbítottam meg (lecsapott már rá egy domainkereskedő, bár szerintem nincs értéke… ). Mostanában kedvem lett körmölni ebben a fene nagy videós és AI-generálta világban, visszetérek az alapokhoz. Szigorúan kézzel fogok bejegyzéseket gépelni, 2026-ban!
Végül is éppen csak 20 éve élte ez a formátum igazán a fénykorát. Tökéletes időzítés!
Még a covid berobbanása előtt írtam ide utoljára, azóta történt a világban ez-meg-az. A változások passzolnak is a Startupok, automatizálás és a Da Vinci-kód c. sorozatomhoz, amit folytatni fogok.
Szóval – újra megnyitom az online játszoterem 🙂

