David Weiss: Meztelenül jöttem – Rodin életregénye
Jó rég osztottam meg itt könyvel kapcsolatos élményeket. Meg mást is :). Lehet leporolom picit a blogom. De az is lehet, hogy nem… 🙂
A közelmúltban találkoztam David Weiss – Meztelenül jöttem c. könyvével, ami Rodin életregénye. Felkeltette az érdeklődésem, mert láttam, hogy milyen hatással volt arra, akinél találkoztam a könnyvel.

Így hát beszereztem és elolvastam.
Felüdülés volt a sok „kocka” könyv után.
Tudatosan, főleg olyan könyveket olvastam eddig, amik egy adott kihívásomban nyújtottak segítséget általában, vagy éppen foglalkoztattak. Ezek nem szépirodalmi művek voltak álltalában, az tuti :).
Lehet most éppen ilyen korszakomat élem, semmi sem állandó, nemigaz?
Spoiler mentesen, elgondolkodtató.
Majd, ha leülepszik, meg egyszer elolvasom.

