SimCity 3000

Ez volt az egyetlen Simcity amivel játszottam. De nagyon bejött. Emlékszem, a végén akkora várost építettem, hogy szaggatott az egész (bar úgy rémlik később, erősebb gépeken is kipróbáltam és akkor is szaggatott…) Végig remek zenéje volt. Ezért is került elő most, itt egy playlist :

